Altıniş Alışveriş'e Hoşgeldiniz, lütfen üye olunuz veya giriş yapınız.

Online Destek:
0 246 218 12 33
0 545 218 12 33
PIRLANTA YAKUT YÜZÜK Altıniş Isparta

PIRLANTA YAKUT YÜZÜK


Kategori PIRLANTA
Stok Durumu: Var
Ürün Kodu: 2-58124
Yüzük Ölçüsü : |  Yüzük Ölçüsü Nasıl Alınır ?


Havale Fiyatı : 0 TL

Kredi Kartı Tek Çekim Fiyatı : 0 TL 0 TL
Adet:

0.77ct pırlanta yakut yüzük
Renk: F
Berraklık: VS
14 ayar 3,28gr altın
Pırlanta sertifikası özel kutusu ve çantası ile birlikte

Henüz Yorum Bulunmamaktadır.
Yorum Yaz

Yorumlarınızda küfür içeren kelimeler kullanmanız kesinlikle yasaktır.

Yorum Yazmak İçin Üye Girişi Yapmalısınız.

Ürün iadesi işlemlerinde, 4822 Sayılı Kanun ile Değişik 4077 Sayılı Tüketicinin korunması hakkında kanun şartları uygulanır. Alıcılar, 5 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Bu hakkın kullanılabilmesi için, cayma kararının Altıniş kuyumcu'ya 5 günlük bu süre zarfında bildirilmesi gerekmektedir. 


Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklikler yada ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Değişim işlemleri yalnızca 1 defaya mahsustur. 


Pırlanta, elmas vb. takılarda siparişi verilen ürünler, sıfırdan kişiye özel olarak üretiliyor ise bu tür ürünlerde tüketici cayma hakkını kullanarak iade veya değişim yapamaz.

Tamtur yüzük modelleri parmak ölçüsüne göre özel olarak üretilmektedir. Bu ürünlerde iade veya değişim yapılamamaktadır. Yurtdışından verilen siparişler kesin sipariştir, iade veya değişimi yapılamamaktadır.


Altın Düğün Takılarında iade alınmamaktadır. Ürünün beğenilmemesi veya üretim kusurunun olması durumunda teslim alındığı gün geri iade edilmemesi durumunda değişimi kabul edilmez. Değişim işlemi 1 defaya mahsus olmak üzere yalnızca farklı bir Düğün Seti ile yapılmaktadır.


Altın fiyatları dünya altın borsasındaki değişikliklere göre güncellenmektedir. Ata altın, ziynet altın, külçe altın ve 22 ayar bilezik siparişleri kesin sipariştir, herhangi bir nedenden dolayı iptal edilemez, iade edilemez, ürün ile ilgili üretim kusuru olması durumunda yenisi ile değiştirilecektir, sipariş veren kişi bu şartları kabul etmiş sayılır. 


İade bildirimi için destek@altiniskuyumcu.com.tr adresine e-posta göndermeniz gerekmektedir. Altıniş Kuyumcu'dan onay alınmadan iade işlemini gerçekleştirmeniz durumunda, iade işleminiz kabul edilmeyerek gönderiniz teslim alınmayacaktır.


İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, irsaliye, sertifika, sigorta formları, ürün kutusu, ambalajı ve diğer tüm evrak ve materyallerin eksiksiz olarak, ürün iade değişim formu doldurulup formda belirtilen hususlar uyarınca gönderilmesi gerekmektedir. İade gönderimi sırasında, kargo firmalarından, yada iade işlemini gerçekleştiren müşteriden kaynaklanan sebeplerle, ürün ve ürünle birlikte gönderilen evrak ve materyallerde meydana gelen bozulma yada benzeri değer kaybettirici kayıp vb. her türlü durumun sorumluluğu iadeyi gerçekleştiren müşteriye aittir.


İade alındıktan sonra, iade şartlarının yerine getirilip getirilmediği uzmanlar tarafından incelenir. İade onaylanırsa, banka işlemleri dahilinde ürünlerin bedeli, sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/eft yoluyla verildiyse, banka hesabına iade edilir.


İptal işlemlerinizi alışverişi yaptığınız aynı gün içerisinde, gün sonu alınmadan evvel müşteri temsilcilerimizi arayarak iptalini sağlayabilirsiniz.

 İade ve iptal işlemleriniz için 0545 218 12 33 - 0246 218 12 33 telefon numarasını aramanız veya destek@altiniskuyumcu.com.tr mail adresine mail göndermeniz gerekmektedir.

TAVSİYE ÜRÜNLER